Vízia a poslanie

 

Opi trainings je športové združenie, ktoré má svoje miesto v banskobystrickom kraji už takmer 7 rokov. Svojimi športovými aktivitami sme namotivovali k športu už vyše 250 detí, vyškolili 7 trénerov, pripravili 9 letných športových kempov a odtrénovali viac ako 400 tréningov v športových areáloch, v telocvičniach a na ľadovej či syntetickej ploche.

Našou primárnou cieľovou skupinou sú deti vo veku 5 – 15 rokov, ktoré profesionálne a individuálne trénujeme a priateľskou a hravou formou motivujeme k pravidelnému športovaniu a prirodzenému pohybu s dôrazom na nesúťažné športovanie pre radosť z pohybu, sebavedomie a vzájomný rešpekt v pohybových aktivitách. Doménou združenia je náš tím trénerov a zároveň aj učiteľov, ktorí učia deti prostredníctvom športových aktivít spoznávať samých seba, svoje prednosti a limity a učia ich vnímať a rešpektovať iných. Nemenej dôležitým cieľom je aktívne vyplniť ich voľný čas.

Hlavné zameranie OPI trainings spočíva vo vytváraní pravidelných celoročných aktivít (tréningy v telocvični, športové kempy, vzdelávanie/poradenstvo, hokejové tréningy a športové testovanie) počas, ktorých zapája a vyzýva k športovaniu okrem detí aj širšiu športovú komunitu.

Celkovým prínosom fungovania športového združenia OPI trainings je inovatívny a kreatívny koncept tréningov inšpirovaný zahraničnými kvalitnými trénermi a tiež kamarátsky a ľudský prístup trénerov ku všetkým deťom a rodičom. V súčasnosti rozširujeme svoje aktivity aj do kategórií starších detí a tiež dospelých.

Chcete od nás dostávať
novinky e-mailom?