OPI hokejová akadémia

Hokejoví priaznivci spravidla nemajú v čase od marca do septembra možnosť trénovať na ľade a tým pádom šesťmesačná absencia korčuliarskych tréningov môže znamenať zhoršenie až stratu získaných zručností. Polročná korčuliarska prestávka je jedným z dôvodom prečo zaostáváme za zahraničnými hráčmi. 

Nechceme tým tvrdiť, že je nutné tráviť čas na ľade 4-5x do týždňa, avšak pravidelné tréningy počas celého roka aj v kombinácií so všeobecnou letnou prípravou môžu hráčom len pomôcť, pozitívne vplývať na ich ďalší vývoj a zabezpečiť tak prirodzený nástup do dalších sezón v jednotlivých domácich kluboch. 

Hráči nestratia dotyk s ľadom a korčuľami, a tým pádom sa na začiatku sezóny môžu kluboví tréneri venovať iným herným činnostiam a nestrácať čas s činnosťami, ktoré by už hráči mali vďaka doplnkovým tréningom ovládať. 

Športové združenie OPI trainings svoje portfólio aktivít doplnilo o projekt hokejovej akadémie pod názvom OPI HOKEJOVÁ AKADÉMIA (OHA) 

OHA je pre všetkých hráčov a brankárov a jej cieľom je celoročne trénovať deti, ktoré hokej baví a chcú sa v ňom zdokonaľovať aj nad rámec tréningov vlastného klubu. 

Garanciou kvality našej práce je aj bohatá základňa detí, ktorá sa k nám pravidelne vracia a ktorá po absolvovaní tréningov výkonnostne prevyšuje svojich rovesníkov. 

Veľkým benefitom nášho trénerského tímu sú skúsenosti v oblasti trénerstva a športovej edukológie, ktorá úzko súvisí s prácou s deťmi a tiež ich profesionálny prístup ku každému jednotlivcovi. 

V OPI HOKEJOVEJ AKADÉMII s nami môžete trénovať celý rok. 

Pravidelné doplnkové tréningy pomáhajú zlepšiť: 

  • techniku korčuľovania 
  • prácu s hokejkou 
  • vedenie puku 
  • streľbu na bránu 
  • orientáciu pred bránkou 
  • chytanie puku 

Na tréningy je potrebné prihlásiť sa cez prihlasovací formulár.

Krátku ukážku z tréningu nájdete TU. 

Galériu si pozrite TU. 

Online prihláška.