REFERENCIE OD RODIČOV NA PREDOŠLÉ OPI KEMPY

26. august 2016

Prečo ste svoje dieťa prihlásili na OPI kemp? Aké boli jeho reakcie? Boli ste spokojní s organizáciou?  

„Pretože sme išli na istotu - deti boli aj vlani a prišli veľmi spokojné. Oceňujeme skvelý prístup trénerov a tréneriek:-), rozmanitosť a kreativitu realizovaných činností, ktoré sú nielen zaujímavé, zamerané na telesný i psychický rozvoj, ale zároveň podávané prístupnou a vtipnou formou :-). Veľká vďaka ľuďom, ktorí to dokážu nielen organizačne, ale aj kvalitatívne zabezpečiť a zorganizujú tábor, z ktorého deti prichádzajú síce unavené, ale usmiate, šťastné a spokojné. Zažili sme totiž už  viacero táborov, ale tento je jednoznačne NAJLEPŠÍ!“ (Mgr. Anita Fáková)

"Naše dieťa je veľmi aktívne a vzhľadom na to, že absolvovalo všetky OPI tréningy počas celého školského roka a nestalo sa ani 1x, že by sa mu nechcelo trénovať prípadne  zúčastniť sa tréningu s akoukoľvek vekovou skupinou detí tak sme ho prihlásili. Samozrejme veľmi pozitívne hodnotil OPI kemp a tešil sa na každý nový deň. Hodnotím to, ako super nápad pre tie deti, ktoré chcú športovať a rodičia majú záujem ich podporovať v kondičke a zabezpečiť im efektívne využívanie voľného času. Boli sme nadmieru spokojní s celkovou organizáciou OPI kempu a profesionálnym prístupom k deťom všetkých zúčastnených trénerov vytvorením tej správnej atmosféry svedomitým a zodpovedným prístupom organizátorov OPI kempu.“ (Michaela Halabuková) 

„Kvôli zdokonaľovaniu v korčuľovani. Môjmu synovi sa veľmi páčilo. Je to potrebné pre rozvoj schopnosti dieťaťa a pre rýchlejší pokrok. Organizácií dávam 10 bodov z 10-tich.“ (Jozef Fedor)

 „Po dobrej skúsenosti z minulého roka. Syn chcel ísť aj druhý týždeň to hovorí za všetko. Veľmi sa mu tam páčilo. Som toho názoru, že každý dobrý kemp môže deťom len pomôcť a tento kemp bol určite prospešný pre ďalšie napredovanie detí. Nemám čo vytknúť páčil sa nám a hlavne sa páčil deťom. Mali to pestré a hlavne v prírode. Neviem čo vylepšiť nám sa tam všetko páčilo a necháme to na Vás určite niečo nové doplníte.“ (Anonym)

"Kvoli individuálnemu prístupu tréner - dieťa. Pre spoznanie sa s inými chlapcami a zároveň utuženiu hokejového kolektívu. Synovi sa veľmi páčilo. Radi pôjdeme aj nabudúce. Toto su jeho vyjadrenia, ktoré hovoria, myslím si, že úplne za všetko :-). Uvítala som, že niečo takéto sa robí, už aj pre ešte relatívne malé deti.  Je to skúška pre rodičov aj pre deti, aké su samostatné. Zo športového hľadiska si myslím, že je to veľmi pozitívne vedenie detí k športu pri dnešnej uponáhľanej a ešte ""digi" dobe. Bolo to veľmi dobre pripravené a zorganizované.“ (Anonym)

"Chceli sme aby sa náš syn zdokonalil v korčulovaní. Ako aj aby sa zoznámil s deťmi, naučil  samostatnosti a mal zážitok. Marek bol rád že bol na svojom prvom sústredení :). Organizácia a kvalita tréningov bola super. Bála som sa že 3 tréningy budú pre 7 ročné dieťa veľa. No na moje prekvapenie to zvládol s prehľadom. Takže sme to potom ďalej už neriešili. Boli sme veľmi spokojní. Čo dodať – pokračovať v nastúpenom trende  :) Podľa nášho názoru to nemalo chybu. Nabudúce ideme znovu :)" (r. Oborilová)

„Kvôli kvalitným trénerom, ktorí dokážu deti naučiť, zaujať aj pobaviť. Vynikajúce, Maximilián bol nadšený. Je super, že sa deťom niekto venuje cez  ich obľúbenú činnosť – šport.“ (Peter)

„Aby sa dieťa fyzicky a motoricky posunulo a zároveň efektívne trávilo voľný čas a hlavne, aby sa cítilo dobre. Pozitívne, napriek neistote, ktorú pociťoval vo vlastné schopnosti, možno aj preto, že tam boli deti rôznych vekových kategórii. Boli sme veľmi spokojní. Možno zahrnúť viac to plávanie, neviem. Synovi sa veľmi páčilo aj to, že tam bola taká osobnosť ako Sekera.“ (Anonym)

„Chceme, aby sa naše deti rozvíjali po športovej aj spoločenskej stránke, aby sa začlenili do kolektívu prijali disciplínu prirodzene a mali určité návyky a zároveň pochopili, že v kolektíve sa skrýva veľká sila. Nič iné doma nepočujeme, len že ešte chceme ísť naspäť do OPI kempu. Výborná vec, keď to majú pod palcom takí skvelí tréneri, ako sú Lukáš, Marek a ostatní. Všetko bolo OK. Plne sa spoliehame, že tréneri vymyslia vždy niečo zaujímavé.“ (Martina Jančová)

„Pretože sám veľmi veľmi chce trénovať hokej, a okrem toho, cez prázdniny je len málo takýchto príležitostí. Vidím to ako zmysluplné trávenie voľného prázdninového času, ako možnosť rozvíjať svoje športové zručnosti aj inak ako iba na tradičných tréningoch. Boli sme veľmi spokojní, bez výhrad. Keďže sa jednalo o veľmi horúce obdobie, možno by stálo za to dať deťom k dispozícii aspoň malý bazénik na osvieženie, hadicu na ostriekanie, či aspoň vedrá s vodou na oblievanie sa.“ (Šepák)

„V OPI kempe sme boli aj minulý rok a s veľkým úspechom, takže tento rok sme museli všetky ostatné aktivity orientovať mimo dátumu OPI:)). Synovi sa páči prístup trénerov a aj zvolenie aktivít. Tento rok sa pridal syntetický ľad, čo bolo ďalšie plus prečo sa prihlásiť na OPI kemp. Ďalšie aktivity, ako golf a bazén syna len uistili, že OPI kemp vyhráva:). Reakcie môjho syna sú veľmi pozitívne, čo svedčí aj o tom, že sme sa na OPI kemp vrátili aj po roku :-). Má rad trénerov. Ich prístup k deťom. Páčia sa mu jednotlivé tréningy, pretože sú profesionálne, ale kamarátsky podané. Môj názor? Som veľmi šťastná, že v Bystrici je niekto tak profesne vyzretý a svoj čas a skúsenosti venuje tým našim "miláčikom". Som takémuto typu kempu len naklonená a stačí mi pozriet fotky na Facebooku, kde deti si plnia svoje sny s úsmevom na tvári. Pre mňa tento spokojný výraz je viac, ako úsmev, keď dieťaťu dávate tablet. Ak by sa to malo hodnotiť známkou, tak je to na 1 s hviezdičkou“. (Petra Bírešová)

„Keďže posledné 3 roky chodili na hokej,  nech vidia , že aj v lete sa dá korčuľovať a robiť iné športy a navyše v príjemnom prostredí, nielen chodiť na kúpaliská. A hlavne, nech cez prázdniny majú trochu viac pohybu na čerstvom vzduchu a nielen sedieť za počítačom a nudiť sa. Hoci staršiemu sa "najviac" páčilo, vždy keď išli jesť no a mladší po skončení povedal, že by chcel ísť aj na rok, hoci pred kempom sa mu naň vôbec ale vôbec nechcelo ísť. Kvôli prostrediu a kto sa venuje hokeju, resp. golfu tak je to skvelé. Ale aj kvôli viac-pohybu. Je dobré, že aj mladí tréneri s tak obrovskou dávkou chuti a energie sa tomuto venujú. Určite viac budem vedieť povedať, keď sa deti vrátia z druhého tábora. Sú v "kempe" u prof. Čillíka, tak s manželkou konštatujeme, že o deti sa nám v júli starajú ľudia z katedry TV - profesori aj s doktorandami......Prípadne možno ak deti prof. Čillkovi priamo povedia, ako bolo v OPI kempe, tak sa to možno dozviete rovno od neho?. Určite ako zanietení mladí ľudia so vzdelaním a rozhľadom viete akou cestou ísť a ako sa najlepšie marketingovo  zviditeľniť. Držím Vám palce. Môžem akurát poskytnúť info, že keď chlapci boli minulý roky vo florbalovom kempe v Badíne, prišli ich tam pozrieť hokejista Meszároš, či thaiboxer Moravčík - pričom ale najviac sa im páčilo a rozprávali hlavne o tom, ako si s nimi zašportovali a zahrali. Určite, spoločný tréning so športovými vzormi má pre deti význam. Tak ako bolo pre deti skvelé, keď na hokej prišiel si s nimi zatrénovať Handzuš.“ (Anonym)

„Hľadali sme denný tábor, ktorý by ho bavil. Marek bol spokojný. Páčilo sa mu, že si mohol vyskúšať aj golf a že mohol aj počas leta korčuľovať. Páčili sa mu aj tréneri. Denné tábory sú pre nás dobrou voľbou, pretože nie všetky deti chcú ísť do pobytového tábora. Pre Mareka je hokej číslo 1 a preto sme radi, že sme našli športový tábor, kde sa mohol venovať hokeju a zároveň aj iným športom. Bol rád, že tam mal kamarátov z tréningov. S organizáciou sme veľmi spokojní. Na tréneroch vidno, že to robia radi a že ich baví venovať sa deťom. Navrhujeme lepšie vymyslieť hranie futbalu, pretože sme prišli o futbalovú loptu, ktorá padla do Hrona....a vraj sme neboli jediní.“ (Zuzana Kadlicseková)   

„Zdokonalenie hokejových činností + strávenie prázdnin v príjemnom kolektíve trénerov a kamarátov z hokeja. Korčuľovanie na umelej ploche môže pomôcť  dieťaťu k lepšiemu korčuľovaniu na ľade.“ (Jaroslav Donoval)

„Aby som mu zmysluplne vyplnil prázdninový čas. Bol veľmi spokojný, nadšený a plný zážtkov. Myslím si, že je to výborne vymyslené. Kemp bol výborne organizovaný.“ (Jan Jančovič)

„Aby sa niečo nové naučil a zabavil. Domov sa vrátil spokojný, usmiaty, plný nových zážitkov. Je dobré keď sa dieťa učí nové veci, spoznáva nové metódy a nových ľudí. Tréneri boli super, vyžaruje z nich pozitívna energia. Nebolo to len o hokeji a to je podľa mňa dobre, deti mohli vyskúšať aj niečo iné a pri tom sa zabávali. Neviem, necháme to na vás, určite sledujete najnovšie trendy a doplníte ich do budúcnosti.“ (Oliver) 

„Chceli sme, aby syn nadobudol viac sebavedomia a aby sa viac skamarátil so svojimi spoluhráčmi z tréningov. Každý deň doniesol nejaký zážitok, od hry, golfu, jedla po stretnutie s Hamšíkom :-) Máte môj velký obdiv, lebo sa naozaj viete venovať aj tým najmladšim s veľkou trpezlivosťou. Všetko ste mali naozaj dobre rozplánovane, snáď ste aj všetko stihli :-) Nechceli by ste tam s deťmi jeden deň aj prenocovať??? :-) :-) v spacákoch kdekoľvek :-) :-) :-) Sledujeme vašu stránku, snažíme sa ako nám čas dovoluje sa zúčastňovať aj OPI treningov.“ (Jaroslava Hlavatá)

„Náš syn sa celý rok teší na tento OPI kemp, zúčastnil sa ho už po štvrtýkrát, páči sa mu prostredie, v ktorom sa kemp nachádza, a má rád celý kolektív detí a trénerov :) Už teraz sa teší na stretnutie s trénermi aj počas roka, kedy sa chce zúčastniť individuálnych tréningov. Myslím, že takýto kemp je pre deti veľkým prínosom, nakoľko šport je pre nich momentálne na prvom mieste ich priorít a zároveň sa v spoločenstve ostatných detí cítia veľmi príjemne. Tréneri majú k nim profesionálny a zároveň priateľský vzťah a to "ich baví". Celková organizácia ako vždy na jednotku. Nemali sme žiadne výhrady voči ničomu! Boli sme všetci spokojní, vedeli sme, že náš syn je spokojný a zároveň sa nachádza v blízkosti ľudí, ktorým môžme dôverovať, čo je v dnešnej dobe dôležité. A zároveň sa zdokonalil v technike hry a nenechal zlenivieť svalstvu. Možno by sme v budúcnosti uvítali, keby sa ho mohli zúčastniť aj starší chlapci.“ (Jana Šťavinová)