OPI Kategórie
OPI Uzavretý
OPI Individuálny
OPI Dospelí
OPI Kemp
Prenájom
Tri Duby
Verejnosť

Hokejoví priaznivci nemajú v čase od marca do septembra možnosť trénovať na ľade a tým pádom šesťmesačná absencia korčuliarskych tréningov môže znamenať zhoršenie až stratu získaných zručností. Nechceme tým tvrdiť, že je nutné tráviť čas na ľade 4-5x do týždňa, avšak pravidelné tréningy počas celého roka aj v kombinácií so všeobecnou letnou prípravou môžu hráčom len pomôcť, pozitívne vplývať na ich ďalší vývoj a zabezpečiť tak prirodzený nástup do dalších sezón v jednotlivých domácich kluboch. Hráči nestratia dotyk s ľadom a korčuľami, a tým pádom sa na začiatku sezóny môžu kluboví tréneri venovať iným herným činnostiam a nestrácať čas s činnosťami, ktoré by už hráči mali vďaka doplnkovým tréningom ovládať.

Športové združenie OPI trainings svoje portfólio aktivít v sezóne 2015/2016 doplnilo o projekt hokejovej akadémie pod názvom OPI HOKEJOVÁ AKADÉMIA (OHA).

OHA je pre všetkých hráčov a brankárov a jej cieľom je celoročne trénovať deti, ktoré hokej baví a chcú sa v ňom zdokonaľovať aj nad rámec tréningov vlastného klubu.

Garanciou kvality našej práce je aj bohatá základňa detí, ktorá sa k nám vracia a ktorá po absolvovaní tréningov výkonnostne prevyšuje svojich rovesníkov. Veľkým benefitom nášho trénerského tímu (Lukáš Opáth, Marek Janík, Andrej Prandorfy, Matej Majling, Juraj Likavčan, Karolína Gútová) sú skúsenosti v oblasti športovej edukológie, ktorá úzko súvisí s prácou s deťmi a tiež ich profesionálny prístup ku každému jednotlivcovi.

V OPI HOKEJOVEJ AKADÉMII s nami môžete trénovať celý rok. .

1. Ľadová plocha (Zimný štadión v Banskej Bystrici)
Pravidelné doplnkové tréningy v dvoch kategóriách, ktoré sa konajú každý víkend počas hlavnej hokejovej sezóny v mesiacoch september až marec.

 • Tréningy pre hráčov a brankárov 1. – 4. ročníka ZŠ
 • Tréningy pre hráčov a brankárov 5. – 9. ročníka ZŠ

Doplňujúcou aktivitou je každoročný denný športový OPI kemp pre deti a mládež, ktorý je zameraný na rôznorodé športové a pohybové aktivity. Vrámci doplnkových aktivít ponúkame aj individuálne nastavenú športovú letnú prípravu podľa požiadaviek.

ZBIERAJ NÁLEPLKY NHL TÍMOV NA SVOJU HOKEJOVÚ KATRIČKU A ZÍSKAJ ODMENU.

S novou sezónou sme si pre vás pripravili aj novinku v podobe odmeňovania za účasť na tréningoch. Každý hráč, ktorý bude mať záujem vlastniť hokejovú kartičku so svojou fotografiou, získa za každý absolvovaný tréning nálepku svojho obľúbeného NHL tímu. Preto ak nám pošlete fotku svojho dietaťa, pripravíme vám kartičku zadarmo.

Systém odmeňovania spočíva v nasledovnej tabuľke:

Počet absolvovaných tréningov Odmena
9 OPI batoh
18 OPI letná súprava (kraťase a tričko)
27 OPI mikina
36 OPI tepláková súprava (tepláky a mikina)

! Pri dosiahnutí 15 tréningov získate automaticky 15% zľavu na OPI kemp !

STAŇ SA SÚČASŤOU VÝBEROVÉHO OHA TÍMU

Chceš byť lepší ako priemer? Musíš trénovať viac
Talent je v dnešnej dobe vzácnou pridanou hodnotou, a je minimálne tak dôležitý ako samotné pravidelné tréningy. A práve v správnej kombinácií sa stávajú z priemerných hráčov tí najúspešnejší športovci. Víziou celoročného korčuľovania je aby sa budovala profesionálna základňa mladých hokejistov a opäť vyrastali tí najlepší športovci.

Práve pre výsledky detí, ktoré vďaka tréningom vynikajú vo svojej vekovej kategórii sme sa utvrdili v tom, že celoročné korčuľovanie je absolútnym predpokladom na ceste ako sa stať úspešným hokejistom.

Rozhodli sme sa preto dať deťom, ktoré u nás trénujú možnosť zabojovať vo výberovom OHA tíme a zúčastniť sa tým na medzinárodných turnajoch.

Výber bude podmienený absolvovaním pravidelných tréningov, počas ktorých budú tréneri pozorne sledovať všetky deti a na konci sezóny nominujú tých najlepších, s ktorými absolvujeme vybraný turnaj.

Tréningy prebiehajú každý víkend pod individuálnym dohľadom trénerov na zimnom štadióne v Banskej Bystrici v čase hokejovej sezóny september až marec.

Doplnkové tréningy pre hráčov aj brankárov všetkých žiackých kategórií pomáhajú zlepšiť:

 • techniku korčuľovania
 • prácu s hokejkou
 • vedenie puku
 • streľbu na bránu
 • orientáciu pred bránkou
 • chytanie puku

Cena tréningu je 8 €. Platba prebehne vždy pred tréningom pri registrácii. Príchod na tréning je 15 min pred jeho začiatkom. Trvanie tréningu je 60 min. Maximálny počet hráčov je 30 a brankárov 5. NA TO ABY SA TRÉNING USKUTOČNIL, MUSÍ BYŤ PRIHLÁSENÝCH MINIMÁLNE 18 DETÍ.

Na jednotlivé tréningy je možné prihlásiť prostredníctvom prihlasovacieho formulára na základe rozpisu, ktorý zobrazuje aktuálny počet voľných miest. Na tréning je možné prihlásiť sa aj v deň tréningu, ale bez možnosti odhlásenia sa. Prihlásením sa zaväzujete, že tréning absolvujete. V prípade, že sa tréningu nebudete môcť zúčastniť odhláste sa prosím čo najskôr. 24 hodín pred tréningom už systém neumožňuje odhlásenie preto nás prosím v urgentnom prípade informujte telefonicky alebo odoslaním emailu na hokejova.akademia@gmail.com. Keďže kapacita tréningov je obmedzená, vezmite prosím na vedomie, že Vami rezervované miesto nie je možné ponúknuť ostatným záujemcom. Preto ak sa neodhlásite včas, budeme nútení od vás žiadať doplatok vo výške stanoveného tréningu.

K dispozícii je vždy šatňa. Pred tréningom dostanú hráči dres, ktorý po tréningu vrátia. Brankári si môžu priniesť svoje dresy. Všetky tréningy budú prebiehať pod dohľadom hlavného trénera Lukáša Opátha a ostaných našich šikovných trénerov - www.opit.sk/content/opi-tim.

Aktuálne tréningy nájdete v našom rozpise pod názvom OPI na ľade a prihlásiť sa môžete kliknutím na ikonu Prihlásiť sa na tréning v pravom rohu horného menu. Tréningy je možné sledovať aj na rozpise ľadu HC’05 I Clinic Banská Bystrica pod názvom OPI.

Miesto konania tréningov:
ZIMNÝ ŠTADIÓN
Hronské predmestie 4
974 01 Banská Bystrica
www.opit.sk/content/kontakt

BLIŽŠIE INFORMÁCIE PRE REGISTRÁCIU A PRIHLÁSENIE SA NA TRÉNINGY

 • Na jednotlivý tréning podľa svojho výberu je potrebné zaregistrovať sa v kolonke – "Prihlásiť sa na tréning" zadaním prihlasovacieho emailu a hesla. V prípade, že máte záujem o individuálny tréning pre deti alebo dospelých kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.
 • Po úspešnej registrácii prostredníctvom kolónky "Nastavenie" vyplníte užívateľské nastavenie a zaevidujete záujemcov o tréning zadaním potrebných informácií. Pozn. Dieťa registrujte podľa hokejového ročníka nie podľa ročníka, ktorý navštevuje v škole.
 • Po uložení zmien vám systém automaticky vygeneruje tréningy, na ktoré sa môžete prihlásiť.
 • Pomocou znakov /- sa môžete na vybraný tréning prihlásiť alebo sa z neho odhlásiť.
 • V prípade chybne zadaných údajov, ich na svojom konte môžete kedykoľvek upraviť.
 • Po odhlásení z vášho konta sa opäť prihlásite prostredníctvom kontaktného formulára zadaním emailu a hesla